سردار فضلی گفت: موضوعی همچون رعایت ایمنی و لحاظ کردن تمهیدات لازم برای حفظ جان مسافران و زائران راهیان نور در جاده ها آنقدر برایمان اهمیت دارد که طرح سختگیرانه ای در نظر گرفته ایم.
۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۸:۰۳
جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) چگونگی جذب افراد در سپاه، ورود به دانشگاه افسری امام حسین (ع) و تحصیل در آن دانشگاه را تشریح کرد.
۱۳۹۶-۰۶-۲۹ ۰۷:۵۷
آنجایی که قانون هست، ملاحظه‌ی هیچ‌کس را نکنید؛ با جرئت وارد بشوید، با دلیری وارد بشوید، وظیفه‌ای را که قانون بر عهده‌ی شما گذاشته است انجام بدهید. از قانون تخطّی نباید کرد، در اجرای قانون هم هرگز تأمّل و تردید نباید ورزید. آنجایی که قانون است باید اجرا کنید.
۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۱۶:۱۳
سردار سلیمانی گفت: جنایت بر علیه مردم مظلوم و مسلمان میانمار نشان دهنده چراغ سبز غربی ها به سرکردگی امریکا و اسرائیل به مسئولان دولت این کشور است.
۱۳۹۶-۰۶-۲۷ ۱۴:۰۵
سردار غیب‌پرور در آستانه ماه محرم با اشاره به مظلومیت مسلمان در جهان گفت: الگوی عاشورا است که ناجی مظلومان خواهد بود.
۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۱۰:۴۴
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: دشمن عمق استراتژیک ما را هدف قرار داده و درصدد وارد کردن خدشه به اقتدار و عزت ایران اسلامی است.
۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۰۹:۱۵
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: امروز هرچه از پیروزی انقلاب فاصله می‌گیریم، مکر دشمنان پیچیده‌تر می‌شود و نیاز است تا دقت بیشتری به‌خصوص در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی صورت گیرد.
۱۳۹۶-۰۶-۲۶ ۰۹:۱۱
حجت الاسلام تویسرکانی گفت:در ارتباط با موضوع برجام و این اظهارنظرهایی که دراین باره صورت می‎گیرد باید مراقب باشیم که در دام امریکایی‎ها نیفتیم و باید به نحوی رفتار کنیم که امریکا در جهان منزوی باشدو تنها بماند.
۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۲:۲۹
جانشین رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: به منظور تامین امنیت اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور دستورالعمل‌های ویژه‌ای جهت اجرا در سیستم حمل و نقل جاده‌ای تهیه شده است که با همیاری پلیس راه، نظارت کامل بر اجرای استانداردها صورت خواهد گرفت.
۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۱:۳۲
رئیس سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس گفت: اسناد دفاع مقدس پس از جمع آوری و انجام مراحل پردازش و سازماندهی، در سامانه‌ای به‌نام «سامانه جامع اسناد و مدارک دفاع مقدس» ثبت شده و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۱۰:۳۲
فرمانده نیروی هوافضای سپاه از نفوذ سپاه در مراکز کنترل‌فرماندهی آمریکا در سال‌های اخیر خبر داد و گفت: اگر این اسناد را منتشر کنیم آمریکایی‌ها مفتضح می‌شوند.
۱۳۹۶-۰۶-۲۵ ۰۹:۱۰
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: مجمع تشخیص مصلحت، یادآور امام بزرگوار و فرآورده‌ انقلاب است و در فرآیند اداره و مدیریت کشور دارای تأثیر بسیار مهمی است، بنابراین باید تفکرات امام و انقلاب بر آن کاملاً حاکم باشد.
۱۳۹۶-۰۶-۲۳ ۱۰:۲۵
رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به برنامه‌های این سازمان در هفته دفاع مقدس گفت: در این هفته مانور فرهنگی «حماسه نسل چهارم» با هدف معرفی بانوان نمونه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
۱۳۹۶-۰۶-۲۲ ۱۱:۳۰
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) در بازدید از قرارگاه پدافند هوایی آجا بر لزوم ارتقاء آمادگی رزمی و دفاعی کشور تاکید کرد.
۱۳۹۶-۰۶-۲۲ ۰۹:۲۷
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: گروه‌های جهادی با روحیه تعاون و همفکری، کارهای بزرگی انجام داده‌اند.
۱۳۹۶-۰۶-۲۲ ۰۹:۲۲

صفحات